1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: powalczmy jeszcze...
Ola Olka

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 8833

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2017-03-27, 14:58   Temat: powalczmy jeszcze...
anonim123 bardzo mi przykro. Nie tak powinno wyglądać życie, nie tak szybko powinno się kończyć.
Cytat:
 Nie zapomnę tego do końca życia ale cieszę się że mogłem być przy nim i mówić do niego. Na pewno to słyszał 
Napewno słyszał. Wiesz uważa się że pomimo że odchodzący nieraz nie umieją już powiedzieć czegoś czy dać nam jakiegokolwiek znaku to nas słyszą - i wiedzą że jesteśmy, że przeprowadzamy ich na tamtą stronę. Twoj brat też wiedział jestem tego pewna.
Cytat:
 wiem jak mama przeżyje pogrzeb, ja również nie wiem jak to będzie później bez niego
To napewno nie będzie łatwy czas. Żałoby nie da się przeżyć w pare dni, żal i ból nie odejdzie za godzinę czy dwie. Życzę ci wiele siły, wspieraj mamę ona teraz ciebie bardzo potrzebuje.

Przyjmij serdeczne wyrazy współczucia ::rose:: ::rose::
  Temat: powalczmy jeszcze...
Ola Olka

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 8833

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2017-03-10, 12:09   Temat: powalczmy jeszcze...
anonim123 bardzo mi przykro czytając opis takiej historii. Szczególnie to boli kiedy rak dopada tak młodego człowieka jakim jest twój brat.
anonim123 napisał/a:
u mojego brata stwierdzono raka płuc z przerzutami do mózgu.
Rak płuc w stadium z przerzutami oznacza stadium choroby gdzie o wyleczeniu nie ma mowy - ale z tego chyba zdajesz sobie sprawę. Jeżeli chodzi o reakcje na ten fakt rodziców i żony brata każdy członek twojej rodziny musi to przerobić na swój sposób dla każdego taka diagnoza to szok, każdy jak sam widzisz reaguje inaczej.
anonim123 napisał/a:
Czuje się z tym wszystkim sam.
Nie ma w tym nic dziwnego, to bardzo ciężka sytuacja.
anonim123 napisał/a:
Zaproponował hospicium paliatywne,
Propozycja lekarza jest słuszna i tą drogą powinniście pójść. Hospicjum domowe pomoże wam w walce z bólem która was prędzej czy później czeka. Ponadto pracujący tam ludzie wesprą was psychicznie . Skorzystajcie z tego. Nikt nie jest takim tytanem by wszystko ogarnęł sam.
anonim123 napisał/a:
Lekarz przepisał sterydy, leki rozrzedzające krew, które mamy odstawić jak będą krwawienia.
Lekarz proponuje tylko leczenie objawowe, niestety w tym stanie każde leczenie ma na celu polepszenie komfortu życia a nie wyleczenie.
anonim123 napisał/a:
Na co mam czekać?
Czekanie nie ma sensu trzeba działać załatwic opiekę hospicyjną to teraz najważniejsze aby brata nie bolało. Trzymaj się...

Pozdrawiam serdecznie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group